ABSOLVENT*innen

A

ALI-KAAN AKTÜRK, GREGOR ANDRESKA, NORMA ANTHES, NINA ARENS, MAJA ADLER 

B

ANNA E. BARCSAY, HAGEN BÄHR, ESTHER MARIA BARTH, RICARDA BAUS, ANDREAS BIRKNER, JOERG BITTERICH, MARCO BÖSS, PASQUALE BOMBACIGNO, PHILIPP BRAUNE, KALLE BRELL, JOHANNA BRONKALLA, JÜRGEN BRUNNER, DANIELA BURKHARDT, OLIVER BURKIA, ANNA-PRISCA BURWITZ

C

TAINÁ CORREIA, ALEXANDER CHICO-BONET

D

NAZIH DAHDAL, LOVIS DENGLER, JULIA DIECKHOFF, CHRISTIAN DIETZEL, FABIAN DÖRING, OLIVIA DORNEMANN, MICHAEL DREESEN

E

ALICE, ERK, LILJANA ELGES, PETER ENGLERT, SEBASTIAN ENNEN

F

BANAR FADIL, SVEN FECHNER, FLORIAN FEISEL, TORBEN FÖLLMER, SANDRA FÖRSTER, JENS FIEDLER, CAROLIN FREUND, CHRISTIAN FURRER

G

AVA GERALIS, LISA-MARIE GERL, FLORIAN GIERLICHS, AIMÉE GOEPFERT, SERGEJ GÖSSNER, TOBIAS GRAMOWSKI, TIMO GUTENKUNST

H

SYLVIA HABERMANN, ADRIAN HAGENGUTH, GUIDO HAMMESFAHR, CHIAEA HAMMERSCHLAG, FINN HANSSEN, CHRISTINA HECKE, PATRICK HELLENBRAND, MARK HIMMELMANN, MAGDALENA HÖFNER

I

PATRICK ISERMAYER

J

LENE JÄGER, STEFANIE JANSEN

K

DOMINIK KAISER, KONSTANTIN KEIDEL, BENEDIKT KELLER, LUISE KINDER, ARWID KLAWS, CHRISTIAN KLISCHAT, DANIEL KOCH, SYBIULLE KRESS, ALICE KRIMMEL, JOHANNES KROBBACH, DOROTHEA KROHMANN, DANIEL KRÖHNERT

L

TINO LEO, BRUNO LEHAN, ANJA LENSSEN, VIKTORIA LEWOWSKY, TALISA LARA

M

ALEXANDER MÜSSIG, ROSALIE MAES, DAVID MARQUIS, CHRISTINE MATHEIS, VOLKER METZGER, GINA METTERNICH, KATHRIN MOLSBERGER, STEFAN MIGGE, OLIVER MÜLLER, CHRISTINE MANAMI MÜNSTER

N

UTA NAWRATH

P

PJULIA PANZILIUS, LISA PARISE, JULE M. PATER, DENNIS PFUHL, FELIX PIELMEIER, EVA PIRINGER, HARALD PREIS, FELIX PREISSLER, CONSTANZE PRIESTER, HEIKE PULVER

R

LUKAS RÄHMER, MARTINA REICHERT, EVA RICHTER, MATTHIAS RÖDDER, MAX ROHLAND

S

EMMANUEL SCHÄFER, ANIELA NASTASSJA SCHLOTT, VIVIEN PANTEA SEIFERT,  JELENA SIMIKIC, SAMUEL SCHAARSCHMIDT, FRANK SCHERER, KRISTINA SCHEYHING, SEBASTIAN SCHLICHT, MONA LUANA SCHNEIDER, ALICE KATHARINA SCHMIDT, KATJA STRAUB, PATRICK SCHMITZ, RONALD SCHOBER, JAN SCHUBA, JULIA SYLVESTER, NATHALIE SCHUH, STEFANIE SCHUMANN, HEIKE SCHWARZENBERGER, STEPHAN VON SODEN, MAGDALENA SUSS, SANDRA STRAUCH

T

SVENJA TOPLER

V

DANIELE VETERALE

W

NICOLE WAGNER, ELENA WEBER, MARIA WEBER, CHRISTIN WEHNER, NINA WEISS, OLIVER WIEDEM, DIANA WOLF

Z

PAUL ZIEHMER, WOLFGANG ZARNACK, MARSHA ZIMMERMANN, SVEN ZINKAN